Tagastamispoliitika

Kauba tagastamise poliitika

Meie e-poest ostetud tooteid saab tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest, kui see toode on tagastatav (Facemask ei ole tagastatav toode, kuna see on osa hügieenitoodetest), põhjust avaldamata. Sellisel juhul peate 14 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist saatma meile tagastatud esemed tagasi ja saatma päringu e-posti aadressile order@facewear.eu koos järgmise teabega:

  1. Teie tellimuse number
  2. Tagastatava kauba nimi
  3. Koopia (foto) kviitungist postkontorist või muust saatmis firmast, mis tõendab, et olete saatnud kauba, mille soovite tagastada, meile tagasi.

Tagastame tagastatud kauba väärtuse teile 14 päeva jooksul alates paki meile kättesaamisest. Saatmiskulusid ei tagastata. Raha tagastame samale kontole, kust raha laekus.

Tagastada saab ainult täielikult kasutamata toote, millel on olemas kõik sildid ja muud dokumendid ning pakiga kaasas olnud arve. Juhul, kui soovite toodet vahetada või välja vahetada, peate meile kirjutama vahetatavad, asendatavad või parandatavad tooted ning vahetamise korral ka soovitud suurused. Kuni paki kättesaamiseni ei saa Facewear toodete eest vastutada. Postitamise tõestamiseks soovitame teil alles hoida postkontorisse saabunud dokument. Palun kasutage tähitud postitust.

Vale või ebakvaliteetse toote tagastamine

Kui toode on defektne, andke sellest meile teada kohe või hiljemalt 1 nädala jooksul pärast defektist teada saamist. Saatke vastav teave e-posti aadressile order@facewear.eu, märkides ära oma kontaktandmed, ostu sooritamise kuupäeva, toote defekti kirjelduse ja meile esitatud pretensiooni.

Anname endast parima, et hoida FACEWEAR toodete kvaliteet tipptasemel. Kuid kui teil on halva kvaliteediga toode, tagastage see meile. Palun saatke meile ka oma ostuarve number, halva kvaliteediga toote nimi ja üksikasjad toote halva kvaliteediga osa kohta. Tagastame teile nii toote väärtuse kui ka lähetuskulud, sh. deklaratsiooni postitamisel tekkinud kulud. Selleks palume teil postitamisel saadud dokument endale jätta ja saata see koos tellimuse numbriga meile aadressil order@facewear.eu.

Toote vahetamine

Juhul, kui saadud toote suurus teile ei sobinud ja soovite toodet vahetada, saate seda teha 14 päeva jooksul pärast tellimuse saamist. Toodet saab vahetada ainult sama toote erineva suuruse vastu. Kui me ei leia vahetamiseks tagastatud toote soovitud suurust, teavitame teid sellest e-posti teel. NB! Facewear näomaskid/näokatted on hügieenitoode ja seda ei saa pakendi avamise korral vahetada ega tagastada. Ka muid allahindlusega tooteid ei tagastata ega vahetada.


Aadress pöörduge tagasi:

Salesman OÜ

Sinilille tee 6, 75312 Peetri, Eesti

Raha tagastamine

Lepingust taganemise korral tagastame teile makstud summad, sh. toote teile tarnimise kulud 14 päeva jooksul pärast tagastatud toote saamist meie tehasesse.